Η αποκλειστική προθεσμία υποβολής είναι 1-12-2021 ως και 13-12-2021, κοινή για όλους τους υποψηφίους, μαθητές και αποφοίτους.

Οι απόφοιτοι που επιθυμούν να καταθέσουν αίτηση- δήλωση θα προσέρχονται στο σχολείο κατόπιν προγραμματισμένου ραντεβού (Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε." target="_blank">mail@4lyk-chaid.att.sch.gr) έχοντας μαζί τους ευκρινές φωτοαντίγραφο του απολυτηρίου,  την ταυτότητά τους (ή διαβατήριο) και το δελτίο εξεταζομένου (καρτελάκι) ή βεβαίωση συμμετοχής του τελευταίου έτους που συμμετείχαν σε Πανελλαδικές Εξετάσεις . Επίσης κατά τη είσοδό τους θα επιδεικνύουν το πιστοποιητικό εμβολιασμού τους ή βεβαίωση νόσησης ή PCR/rapidtest 48 ωρών.

Δείτε τα σχετικά έγγραφα: